17 november 2023

Duurzaam Gastvrij Gelderland

Op 17 november, de dag van de ondernemer, bracht Peter Drenth als gedeputeerde voor Recreatie en Toerisme een bezoek aan het Eiland van Maurik in het kader van ‘Duurzaam Gastvrij Gelderland’.

In dit programma worden recreatieondernemers ondersteund in het verduurzamen van de bedrijfsvoering. Ondernemer Lennard Kempers (tevens lid van de Economic Board van Regio Rivierenland) gaf een presentatie over het ontstaan van zijn bedrijf en de kansen voor de toekomst.

Na een rondleiding over het terrein gingen provincie, regio, gemeente en vertegenwoordigers uit de recreatiesector met elkaar in gesprek over verschillende opgaven zoals de energietransitie, ruimte voor waterberging en de rol die recreatie en toerisme speelt in deze processen.


Alle aanwezigen kijken terug op een leerzame middag die aanleiding geeft voor een volgend bezoek aan Rivierenland.

Meer nieuws
28 september 2026 Over de grens kijken om samen verder te komen Wat hebben Rivierenland en de Niederrhein met elkaar gemeen? Meer dan je op het eerste gezicht zou denken. Vanmiddag ontvingen we Anke Schirocki van Agrobusiness Niederrhein e.V. in dé laanboomgemeente van ons land: Opheusden Lees meer over: Over de grens kijken om samen verder te komen
24 september 2026 Woningbouw in Rivierenland stevig op stoom De woningbouw in Rivierenland is in de eerste zeven maanden van 2026 duidelijk in een versnelling gekomen. Er zijn 759 woningen opgeleverd. Dat zijn er 300 meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Ook zijn veel meer woningen nog in aanbouw. Daarmee zet de regio een belangrijke stap in het realiseren van de ambities uit de Woondeal. Lees meer over: Woningbouw in Rivierenland stevig op stoom
21 september 2026 FruitDelta Rivierenland op het Fruitfestival Tiel Afgelopen zaterdag was FruitDelta Rivierenland aanwezig bij de allereerste editie van het Fruitfestival Tiel. Voor ons een mooie gelegenheid om bestuurders en partners uit de regio, provincie, Den Haag en Europa kennis te laten maken met dit prachtige evenement én met een belangrijk onderdeel van ons verhaal Lees meer over: FruitDelta Rivierenland op het Fruitfestival Tiel