03 oktober 2023 Terug

Het 0344 off-road-evenement

Voor MKB-ondernemers die zich zorgen over het vervoer van hun goederen over de weg is er het 0344-logistics-event. MKB in Tiel en omgeving kan gebruik gaan maken van duurzame transportoplossingen en instappen in de zogenoemde Joint Corridors Off-Road. Het maakt in een klap uw export en import voor vandaag en morgen buitengewoon betrouwbaar en 400% concurrerend.

Kom donderdagmiddag 2 november 2023 naar het 0344 Off-Road Instapevent speciaal voor het MKB van Tiel e.o. Daar laten wij u kennismaken met de mogelijkheden en voordelen van import en export over water. Speciaal het MKB krijgt een uniek kijkje in de logistieke keuken van de multimodale draaischijf van CTU Rivierenland, strategisch gelegen en geschikt voor containers, breakbulk en projectlading.

PROGRAMMA
Donderdagmiddag 2 november 2023

15.00 – 15.15 uur: inloop.
15.15 – 15.30 uur: welkom en korte uitleg.
15.30 – 17.00 uur: start ‘Off-Road Rally’rondleiding op de overslagterminals voor binnenvaart.
17.00 – 18.00 uur: MKB-netwerkborrel, met volop gelegenheid tot het stellen van uw bedrijfsspecifieke vragen over export en import en het gesprek aan te gaan met tevreden verladers en vervoerders die u al zijn voorgegaan.

Locatie 

CTU Rivierenland, De Grotewei 1, 4004 LC Tiel

Kosten

Aan dit instapevent zijn geen kosten verbonden.

Meer nieuws
17 november 2025 TLN & Rivierenland; samen voor een bereikbaar en concurrerend Nederland Wij ontvingen vandaag de bestuursvoorzitter Transport en Logistiek Nederland in FruitDelta Rivierenland. Het is belangrijk dat in Den Haag wordt onderkend hoe cruciaal regio’s als Rivierenland zijn voor de bereikbaarheid van de grote economische metropoolgebieden en daarmee voor de logistieke sector. Lees meer over: TLN & Rivierenland; samen voor een bereikbaar en concurrerend Nederland
13 november 2025 Oproep aan de informerende partijen in Den Haag Wie Nederland vooruit wil helpen, moet investeren in dit hart van onze delta. Dat staat in de brief die wij stuurden aan de informerende partijen in Den Haag. Lees meer over: Oproep aan de informerende partijen in Den Haag
11 november 2025 Samen bouwen aan de agrifoodinnovatie van morgen Gisteren ontvingen wij Oost NL, de regionale ontwikkelingsmaatschappij die bedrijven in Oost-Nederland ondersteunt bij innovatie, investering en internationalisering. Samen verkenden wij hoe wij onze krachten kunnen bundelen om innovatie in de agrifoodsector verder te versnellen. Lees meer over: Samen bouwen aan de agrifoodinnovatie van morgen